مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش:
تور کیش

جاذبه‌های گردشگری كیش را افزایش خواهیم داد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش گفت: با حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد جاذبه‌های گردشگری در كیش، مدت اقامت گردشگران در این جزیره زیبا را افزایش خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، "كیبل اسكی" كیش به طول 860 متر و عرض 160 متر با پنج برج در آب های نیلگون خلیج فارس نصب شده و با سرعت 28 تا 62 كیلومتر در ساعت، امكان سرویس دهی به 12 نفر را به طور همزمان دارد. 

این مجموعه شامل دفتر رزرواسیون، امكانات كامل رختكن و دوش، سكوی شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی ویژه كیبل اسكی، رستوران و كافی شاپ است. 

این مجموعه در یكی از زیباترین سواحل شرقی كیش با درختان نارگیل فراوان و درختان لور قدیمی و غیره، با آلاچیق های متعدد در طول ساحل، نزدیك اسكله بزرگ تفریحی و پلاژ آقایان واقع شده است. 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش در این دیدار، با تاكید بر حمایت از سرمایه گذاری در این جزیره گفت: از تمامی سرمایه گذاران می خواهم با بررسی فرصت های سرمایه گذاری در كیش، خود را در آبادانی كیش سهیم كنند. 

مونسان با بیان این كه به روند مراحل سرمایه گذاری سرعت خواهیم بخشید، افزود: با حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد جاذبه های گردشگری در كیش، مدت اقامت گردشگران در این جزیره زیبا را افزایش خواهیم داد تور کیش . 

وی اظهار کرد: کیش با 18 کیلومتر ساحل بسیار زیبا در حوزه تورهای دریایی و جذب گردشگر، توسعه خواهد یافت. 

همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش از شركت آذرگان كیش تولید كننده آسفالت در جزیره كیش بازدید كرد. 


نویسنده : کیش رو